Blood Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


CoD4 Gaming Clan
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ruzni ste xD

Go down 
5 posters
AuthorMessage
mejdanac




Posts : 75
Join date : 2008-07-19

ruzni ste xD Empty
PostSubject: ruzni ste xD   ruzni ste xD I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 1:30 pm

samo da kazem da ste ruzni xD malucko ruzan siiiiiii Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 55
Join date : 2008-07-15

ruzni ste xD Empty
PostSubject: Re: ruzni ste xD   ruzni ste xD I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 4:56 pm

HM hm HM hm afro afro afro afro afro afro zao mi je al me clint zajebo po tom pitanju!! farao
Back to top Go down
https://bloods.darkbb.com
starkelja




Posts : 20
Join date : 2008-08-19
Age : 49
Location : dzamahirija.BB

ruzni ste xD Empty
PostSubject: Re: ruzni ste xD   ruzni ste xD I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 10:12 am

Admin wrote:
HM hm HM hm afro afro afro afro afro afro zao mi je al me clint zajebo po tom pitanju!! farao
DA VAM JA SVOJU SLIKU POSALJEM PA BI VIDILI KO JE RUZAN"IMAM NOS KO NA DRINI MOST,ZUBE KO DOMINE A USI SU MI KO NOVINE
Back to top Go down
Billzor




Posts : 5
Join date : 2008-07-24
Age : 37

ruzni ste xD Empty
PostSubject: Re: ruzni ste xD   ruzni ste xD I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 5:49 pm

starkelja wrote:
Admin wrote:
HM hm HM hm afro afro afro afro afro afro zao mi je al me clint zajebo po tom pitanju!! farao
DA VAM JA SVOJU SLIKU POSALJEM PA BI VIDILI KO JE RUZAN"IMAM NOS KO NA DRINI MOST,ZUBE KO DOMINE A USI SU MI KO NOVINE

ma jok zlatko je top model kod nas What a Face What a Face
Back to top Go down
mejdanac




Posts : 75
Join date : 2008-07-19

ruzni ste xD Empty
PostSubject: Re: ruzni ste xD   ruzni ste xD I_icon_minitimeSun Sep 14, 2008 2:26 pm

maneken cojk hahahah ali je pjesnik od zanata vrijedi srebra vrijedi zlata.....hh
Back to top Go down
bloOdS'spAce
Admin
bloOdS'spAce


Posts : 155
Join date : 2008-07-15
Age : 34
Location : iz PM xD

ruzni ste xD Empty
PostSubject: Re: ruzni ste xD   ruzni ste xD I_icon_minitimeTue Sep 16, 2008 9:50 am

ZLATTKO ne mozesh bit ruzniji od MALUCKA DA GA JEBESH BRATE Very Happy Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Back to top Go down
Sponsored content





ruzni ste xD Empty
PostSubject: Re: ruzni ste xD   ruzni ste xD I_icon_minitime

Back to top Go down
 
ruzni ste xD
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Blood Society :: Rasprave :: Offtopix-
Jump to: